خرید آنلاین فایل(مرور سریع 1100 واژه به روش توربو (به انضمام کتاب) )

مرور سریع 1100 واژه به روش توربو (به انضمام کتاب) |خرید آنلاین فایل|اِکس پی|1977991|تافل , 504 , کنکور , ارشد , MHLE , MSRT , زبان , 1100
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با مرور سریع 1100 واژه به روش توربو (به انضمام کتاب)

آخرین ویرایش کتاب لغات 1100 واژه یا همان 1100_Words_You_Need_to_Know (چاپ انتشارات بارونز) شامل 46 درس می باشد که هر درس دارای 20 لغت و یک اصطلاح عامیانه (Idiom) است. تمام 46 درس این کتاب برای اولین بار توسط گروه آموزشی کدینگ وردز جمع آوری گردیده است تا حفظ لغات و مرور سریع آنها را برای شما عزیزان راحت تر کند.

در مجموعه مرور سریع 1100 واژه به روش توربو هرلغت همراه با معنی دقیق ، فونتیک و تلفظ صحیح ، synonym یا مترادف ها در قالب یک جدول و بصورت منظم آورده شده است.

حفظ لغات و مرور آنها در یک قالب مشخص و منظم علاوه برافزایش بازدهی مغز ، یادگیری را چندین برابر آسان تر و سریع تر خواهد کرد.

همچنین به منظور آشنایی با سوالات چهار گزینه ای به خصوص برای داوطلبین کنکور درپایان هردرس 10 سوال تستی مطرح شده است که در انتها کلید سوالات همراه با پاسخ تشریحی آورده شده است.

از دیگر مزایای این مجموعه وجود 3 REVIEW به منظور یادآوری بیشتر است که پس از هر 15 درس، یک REVIEW متشکل از 40 لغت بسیار مهم آورده شده که علاوه بر افزایش ماندگاری لغات، زبان آموز را با مهمترین و کاربردی ترین لغات خوانده شده آشنا می کند.

توجه : این محصول با فرمت zip می باشد که محتوی یک فایل pdf مرور سریع با 177 صفحه و یک فایل اصلی pdf کتاب با 688 صفحه است و به راحتی قابلیت پرینت و کپی دارد.

درس اول را ببینید و فرصت را از دست ندهید :

این پکیج برای چه افرادی مفیده؟؟؟

داوطلبان آزمون های زبان ویژه دکتری (MSRT - MHLE - EPT)و همه زبان آموزانی که قصد تقویت دامنه لغات خود را دارند.

چرا باید این محصول را خرید؟!

در واقع با مطالعه این مجموعه بیش از 2000 لغت ضروری زبان انگلیسی را مرور خواهید کرد که می تواند کمک بسزایی را به داوطلبان آزمون های زبان ویژه دکتری (MSRT - MHLE - EPT) کند.

همچنین هدیه ویژه ما به شما فایل نایاب کتاب 1100 واژه که باید دانست که به همراه این محصول برای شما قرار داده شده است.

1100 واژه را فقط دریک ماه مرور کن!!!مطالب دیگر:
دانلود مقاله سیستم های مبتنی بر شبکه عصبیدانلود پروژه استاندارد های حسابداریدانلود مقاله تاثیر خصوصیات سیستمهای اطلاعاتی حسابداری بر عملکرد شرکتدانلود مقاله اعتیاد کاردانلود پروژه حقوق و دستمزد بانکدانلود مقاله نحوه ایجاد بهبود بهره وری واقعیدانلود مقاله مدیریت نوین در عرصه جهانیدانلود مقاله معماری موزهدانلود مقاله اجرای تکنیک های داده کاویدانلود مقاله پیرامون بهره وری مدیریت منابع انسانیدانلود مقاله فرهنگ ایثار و شهادت در جامعهکتاب 101نکته کاربردی در بازاریابی اثربخشکتاب مدیریت خانواده و هزینه هاکتاب سفر به سرزمین ناشناخته هاکتاب شما هم می توانید پولدار شویدکتاب تکنیک های تخفیف گرفتنکتاب ذهن ثروتمند_ذهن فقیرکتاب گام به گام تا یک رزومه موثرکتاب کلید موفقیت در کنکورکتاب بازاریابی30 درجهکتاب 5 اشتباه نمایندگان بیمه در بازاریابی بیمهنمونه سوالات ازمون تجارت الکترونیک همراه با پاسخنامهکتاب 200 فاکتور موثر در seo سایتکتاب مرجع کامل multimedia builderدانلود مقاله رهبری استراتژی در فن آوری اطلاعات